markízy
KAZETOVÉ MARKÍZY
VÝSUVNÉ MARKÍZY
BALKÓNOVÉ MARKÍZY
FASÁDNE MARKÍZY
PERGOLOVÉ MARKÍZY
MARKÍZY ZIMNÉ ZÁHRADY
VZORKOVNÍK LÁTOK
TESTY MARKÍZ
O NÁS
FOTOGALÉRIA 1
FOTOGALÉRIA 2
CENOVÁ PONUKA
KONTAKT

Rýchly kontakt:

tel: 0948 292 248

MÁTE NÁROK NA KVALITU! dohodnite si cenu!


AKCIA už coskoro!

email: zatienit@gmail.com

kazetové-markíza
markíza-giardino
výsuvná-markíza
výsuvné-markízy
kazetové-markízy
markíza-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
markíza-výsuvná
markízy-výsuvné
markíza-klip-výsuvná
markízy-v-kazete
kazetová-markíza

Kazetové markízy

kazetove markizy nova stranka

Kazetová markíza KUMO - viac info TU!

Kazetová markíza Kumo Vám ponúka eleganciu a funkčnosť v jednom. Tento štýl kazetovej markízy je navrhnutý talianským dizajnérom, ktorý obdržal za svoje návrhy markíz ocenenie. Séria Kumo predstavuje náročné riešenie štíhleho dizajnu.

kazetové-markízy-kumo kazetová-markíza-kumo

Kazetová markíza SHAN - viac info TU!

Najmodernejšia dizajnová kazetová markíza. Pokiaľ ide o váš domov, neuspokoja vás žiadne kompromisy. Chcete kazetovú markízu, ktorá bezchybne funguje. A chcete mať objekt, ktorý nebude narúšať línie a dekórum architektúry vášho domu. To všetko sa vám podarí, keď sa rozhodnete pre túto markízu.Sú vhodné pre luxusné komerčné a firemné prevádzky, ale aj pre terasy redinných domov, kde zákazník chce mať eleganciu.

kazetové-markízy-shan kazetová-markíza-shan

Kazetová markíza COVER - viac info TU!

Cover predstavuje typ markízy s mohutnou kazetou a dokonalými detailami prevedenia. Vyznačuje sa elegantným vzhľadom, vhodná pre zatienenie terás a pod. Celouzavretá ochranná hliníková kazeta s bočnicami dokonale chráni látku pred mechanickým poškodením a atmosferickými vplyvmi.

kazetové-markízy-cover kazetová-markíza-cover

Kazetová markíza PRESTIGE PLUS - viac info TU!

Jedna z kazetovích markíz, ktorá je ideálnym riešením pre ochranu látky. Jej výhodou je komplexné uzatváranie do kazety, ktoré zabezpečuje látke stálu čistotu a ochranu.

kazetové-markízy-prestige kazetová-markíza-prestige

Kazetové markízy:

Kazetová markýza sa stane ozdobou každého objektu. Rovnako ako pri výsuvných markízach aj kazetové markízy zabezpečujú pohyb látky predpružené kĺbové ramená. Návin látky a držiaky ramien sú pripevnené vo vnútri elegantnej hliníkovej kazety. Tá je vpredu otvorená, aby bol umožnení pohyb ramien a látky. Predný profil kazetovej markízy pri zavretí sa presne dotiahne a uzatvorí. Kazeta sa tak spojí do jedného celku a ukryje v sebe všetky súčasti markýzy. Látka a ostatné komponenty sú takto chránené pred znečistením alebo poškodením. Kazetové markízy sú navrhnuté tak, aby plne zodpovedali modernému estetickému cíteniu náročného zákazníka. Sú ozdobou každého domu alebo terasy. Ovládanie je štandartné dodávané v dvoch prevedeniach - ručné kľukou a samozrejme elektromotorom.