markízy
KAZETOVÉ MARKÍZY
VÝSUVNÉ MARKÍZY
BALKÓNOVÉ MARKÍZY
FASÁDNE MARKÍZY
PERGOLOVÉ MARKÍZY
MARKÍZY ZIMNÉ ZÁHRADY
VZORKOVNÍK LÁTOK
TESTY MARKÍZ
O NÁS
FOTOGALÉRIA 1
FOTOGALÉRIA 2
CENOVÁ PONUKA
KONTAKT

Rýchly kontakt:

tel: 0948 292 248

MÁTE NÁROK NA KVALITU! dohodnite si cenu!


AKCIA už coskoro!

email: zatienit@gmail.com

kazetové-markíza
markíza-giardino
výsuvná-markíza
výsuvné-markízy
kazetové-markízy
markíza-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
markíza-výsuvná
markízy-výsuvné
markíza-klip-výsuvná
markízy-v-kazete
kazetová-markíza

Balkónové markízy

Výsuvná markíza UNION - viac info TU!

Výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Ramená sú upevnené priamo do steny a na druhom konci sú pevne spojené s predným profilom markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe.

markíza-na-balkónymarkízy-na-balkón

Výsuvná markíza UNION - K - viac info TU!

Kazetová výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú nappnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Oproti typu UNION má UNION K ochrannú hliníkovú kazetu, ktorá chráni látku pred vonkajšími vplyvmi.

markíza-v-boxe výklopná-markíza

Výsuvná markíza UNION - B - viac info TU!

Markíza špeciálne určená pre zatienenie balkónov a veránd. Ramená sú na jednej strane pevne uchytené k balkónovému zábradliu, na druhej strane sú cez plastové okná zachytené o predný profil markízy. To umožňuje jednoduché odopnutie látky z ramien. Markízu je možné dodať aj bez ramien, len so samostatným hákom, ktorý sa pripevňuje na zábradlie.

markíza-s-ramenombalkónová-markíza
Balkónové markízy prinášajú
- Jednoduché a odolné markízy so sklopnými ramenami sú obľúbeným riešením pre užšie balkóny a lodžie. Sú vhodné pre balkóny nad ktorými je strecha, alebo ďalší balkón. Vzhľadom k tomu, že je látka vyťahovaná ramenami s predným profilom po oblúk s polomerom ramien smerom dole, výborne nám zatieni i velmi nízko položené slnko. Pritom nám tieto balkónové markízy ponechajú pohľad dole z balkónu.

- sú veľmi populárne pre priaznivú cenu a jednoduchú spoľahlivú konštrukciu. Majú však obmedzenú dĺžku výsuvu. Tkanina je navinutá na oceľovom hriadeli a celý komplet je uchytený na danom mieste prostredníctvom kotviacej konzoly. Predpružené sklopné ramená sú umiestnené po stranách markízy, jedným koncom ukotvená do steny, druhým koncom spojená s predným profilom. Pri vysúvaní napínajú ramena látku a udržujú ju stále dokonale našponovanú. V stiahnutom stave je celá tkanina navinutá na oceľovom hriadeli a ramená sú zložené pri fasáde, preto markíza nijako nevyčnieva a opticky neruší.