markízy
KAZETOVÉ MARKÍZY
VÝSUVNÉ MARKÍZY
BALKÓNOVÉ MARKÍZY
FASÁDNE MARKÍZY
PERGOLOVÉ MARKÍZY
MARKÍZY ZIMNÉ ZÁHRADY
VZORKOVNÍK LÁTOK
TESTY MARKÍZ
O NÁS
FOTOGALÉRIA 1
FOTOGALÉRIA 2
CENOVÁ PONUKA
KONTAKT

Rýchly kontakt:

tel: 0948 292 248

MÁTE NÁROK NA KVALITU! dohodnite si cenu!


AKCIA už coskoro!

email: zatienit@gmail.com

kazetové-markíza
markíza-giardino
výsuvná-markíza
výsuvné-markízy
kazetové-markízy
markíza-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
markíza-výsuvná
markízy-výsuvné
markíza-klip-výsuvná
markízy-v-kazete
kazetová-markíza

Výsuvné markízy

Výsuvná markíza KLIP - viac info TU!

Klip je klasická výsuvná markíza s hranatým profilom, ktorú sme vynašli v novej podobe. Každý jednotlivý komponent je navrhnutý a vypracovaný do najmeších detailov. Markízy nikde neboli také krásne ako teraz dôkazom je výsuvná markíza Klip.

výsuvná-markíza-klip výsuvné-markízy-klip

Výsuvná markíza SVET - viac info TU!

Tento model poskytuje optimálne mechanické vlastnosti výsuvnej markízy s hranatým profilom, ktorá má jedinečný tvar. Exaktné vyhotovenie hliníkového rámu harmonicky ladí s fascinujúco zafarbenými priehľadnými plastovími časťami. Majte výššie nároky.

výsuvná-markíza-svet výsuvné-markízy-svet

Výsuvná markíza STEIN - viac info TU!

Vyjdite na terasu a vychutnajte si dobrý pocit. Podpery plátnového hriadeľa integrované do priečneho profilu sú jednoducho úžasné. Povrchové spracovanie je jednoducho neuveriteľné.

výsuvná-markíza-stein výsuvné-markízy-stein

Výsuvná markíza SIRCOMA- viac info TU!

Najpredávanejšia markíza tejto doby. Svojou pevnosťou a kvalitou je určená na každodenné intenzívne používanie, vhodná pre komerčné prevádzky. Vybavená je robusnými silnými ramenami, pevným predným profilom a prevodoukou s pomocnou pružinou.

výsuvná-markíza-sircoma výsuvné-markízy-sircoma

Výsuvná markíza ALANIS - viac info TU!

Výsuvná markíza určená na tienenie terás a balkónov. Cenovo dostupná s možnosťou namontovania do stropu a steny.

výsuvná-markíza-alanis výsuvné-markízy-alanis

Výsuvná markíza KLASIK - viac info TU!

Výsuvná markíza Klasik ponúka jednoduché a osvečené tvary, ktoré dosiahnu najväčšiu spokojnosť. Tento typ markízy je vhodný pre akékoľvek rodinné domy, bytové domy, firemné objekty, či reštaurácie. Dokáže sa prispôsobiť akému koľvek farebnému prevedeniu domovej fasády z dôvodu obrovskej farebnej škále látkových prevední.

výsuvná-markíza-klasik výsuvné-markízy-klasik
Výsuvná markíza STANDART - viac info TU!

Tento typ je vhodný na zatienenie veľkých plôch, špeciálne pre otvorené terasy miestnych reštaurácií, kaviarní s príležitostným sedením. Vyrábané sú masívnymi kĺbmi, vystužené dvojitým profilom, dodávané hlavne s motormi, dosahujú veľké rozmery ako v šírke tak aj vo výsuve.

výsuvná-markíza-standart výsuvné-markízy-standart
Výsuvné markízy:

Patria medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie typy markíz. Tento typ markíz je vhodný k zatieneniu terás a balkónov. Výsuvné markízy sú ovládané kľukou alebo motorovým pohonom a sú určené pre zatienenie terás, väčších balkónov alebo záhrad. Konštrukcia markíz je veľmi pevná a odolná. Výsuvné markízy sú vhodné tam, kde je markýza ukrytá nap. keď je pod presahom strechy alebo pod balkónom. Pri výbere výsuvnej markízy, ktorá nebude namontovaná pod presah doporučuje sa doplniť o zastrešenie.